Das Moon - Colours - (singiel)

Dostępność: W magazynie

29,99 zł + premia 10 MC
Kup ten produkt w podanej wyżej cenie, a dostaniesz premię w wysokości 10 MC extra do wykorzystania na MegaTotal.pl

Das Moon - Colours - (singiel)

Więcej widoków

Szczegóły

Singiel zapowiadający drugą płytę tej warszawskiej grupy.

DAS MOON to muzyczna podróż w czasie – w przeszłość i... w przyszłość. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny, jak Einstürzende Neubauten, Laibach, Kraftwerk czy Depeche Mode, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl. Znaki rozpoznawcze? Duża dawka elektroniki z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych, a także hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K.

DAS MOON w obecnym kształcie istnieje od czterech lat. Zespół tworzą trzy różne, silne osobowości, które doskonale się dopełniają. Daisy K. jest wokalistką i poetką, DJ Hiro Szyma - didżejem, perkusistą i absolwentem warszawskiej ASP, Musiol producentem muzyki elektronicznej i multimediów z dyplomem bostońskiego Berklee College of Music. 

DAS MOON dojrzewał od kilku lat do tego, aby zaistnieć w obecnym kształcie, a punktem wyjścia była Rh+ Audiowizualna Grupa Przyjaciół, której twórczość opierała się na eksperymentowaniu z dźwiękiem i obrazem. To wtedy narodził się pomysł grania w estetyce electro – industrialu, podążanie ścieżką alternatywnego popu. Ważnym elementem koncertów DAS MOON są synchroniczne projekcje wideo. Zespół śpiewa w języku angielskim, niemieckim i polskim.

1. Colours 3:47
2. O.L.K.A 3:47

Muzyka: Daisy K, Dj Hiro Szyma, Paweł Gawlik, Musiol.
Teksty: Daisy K
Produkcja: Paweł Gawlik, Dj Hiro Szyma
Mix: Paweł Gawlik
Nagrano w Soun Factory
Mastering: Jacek Gawłowski, JGM Master Lab

Projekt graficzny: Grzegorz Szyma
Zdjęcie: Krzysztof Mariański (Krizz)

Wydawnictwo: Requiem Records

[opis wydawcy]