Nine Six Project - Mind Control TV

Dostępność: W magazynie

19,99 zł + premia 200 MC
Kup ten produkt w podanej wyżej cenie, a dostaniesz premię w wysokości 200 MC extra do wykorzystania na MegaTotal.pl

Nine Six Project - Mind Control TV

Więcej widoków

Szczegóły

Od pierwszych, porywających taktów Hypertension słychać, że Nine Six Project to bezczelny, ale jakże zbawienny dla fanów klasycznego, dobrego walnięcia anachronizm. Anachronizm to jednak pozorny.

Mind Control TV to powrót złotego, rockowego brzmienia lat 90′ w nowym wcieleniu. Całkiem prawdopodobne, że jest na tej płycie kilka kompozycji, które dwadzieścia lat temu wydane i wypromowane przez znaczącą wytwórnię za oceanem wprowadziłyby Nine Six Project do klasyki rocka. Wydane teraz, mogą za to zwrócić uwagę bardzo wielu fanów, w bardzo różnym wieku. Tych fanów, którzy czekają na czadowe i hymnotyczne numery do śpiewania i wariactwa na  imprezach czy koncertach.

Skutecznie hymnotyzują Hypertension, Lifephobia, Ladyjail, czy choćby My Cause For Life. Do stanu stabilnego krążenia przywraca odbiegający nieco od reszty i kończący płytę Here, typowy i klimatyczny zamykacz większej całości.

Są tu jeszcze dwa atuty, o których nie wypada nie wspomnieć. To doskonała produkcja oraz wyśmienity, dystansujący słowiańską angielszczyznę wielu krajowych frontmanów wokal Maćka Prusińskiego. Na znieczuleniu, jedyny kawałek z polskim tekstem na tej płycie (też potencjalny radiowy hit) brzmi w zasadzie jak dowód na to, że zespół faktycznie jest z Polski.Płytę nagrał zespół w składzie:

Marcin Limek – gitara, programowanie samplera
Maciek Prusiński – śpiew
Łukasz Damm – bas
Piotr Matysiak – perkusja, instrumenty perkusyjne

Teksty: Malgorzata Godek
Produkcja muzyczna: Komma Sound, Radom
Realizacja nagrań: K-Studio, Radom

Utwory na płycie:

01. Hypertension
02. His Story
03. Ladyjail
04. Just A Man
05. Broken Down
06. Your Choice
07. Na znieczuleniu
08. I Take On Trust
09. Unnoticeable
10. Lifephobia
11. Supersong
12. Safe
13. My Cause For Life
14. 120
15. Here


PATRONI PŁYTY: