Sjón - NOJS EP - biały winyl

Dostępność: W magazynie

39,99 zł + premia 250 MC
Kup ten produkt w podanej wyżej cenie, a dostaniesz premię w wysokości 250 MC extra do wykorzystania na MegaTotal.pl

Sjón - NOJS EP - biały winyl

Więcej widoków

Szczegóły

Doskonale wytłoczony w Wielkiej Brytanii i bielutki niczym śnieg winyl NOJS zawiera dwa utwory zespołu oraz dwa ich niezwykle interesujące remixy, stworzone przez utalentowanych i cenionych producentów muzycznych - Mateusza Enn Majewskiego oraz Kamila NuBot Łazikowskiego (m.in. C.K.O.D.). Drugi z wymienionych muzyków odpowiada również za produkcję płyty powstałej w łódzkim Studio Soyuz.

Muzyka zespołu Sjón to klimatyczny, post rockowy konglomerat alternatywnego rocka z neopsychodelią, shoegaze'em, niekiedy zabarwiony nowofalowymi smaczkami klasyki lat 80' i 90'. Spora doza elektroniki, efektów nakładanych na instrumenty (w tym wokal), transowe kompozycje i sceniczna energia nadają zespołowi charakterystyczne i rozpoznawalne brzmienie. W muzyce grupy można usłyszeć inspirację stylistyką Radiohead, brytyjskiego trip-hopu oraz post-rockowej sceny islandzkiej. NOJS to płytowy debiut tego zespołu i choć zawiera tylko 4. pozycje, to brzmi jak zapowiedź niezwykle interesującego albumu.

Sjón ma na koncie wiele koncertów, między innymi u boku Myslovitz w Wielkiej Brytanii, z którymi zagrali w O2 Academy w Liverpoolu oraz w Coronet Theatre w Lodynie. Muzycy zaliczyli także szereg znaczących festiwali, w tym Openera i Soundrive Festiwal.    

Kupując płytę winylową otrzymasz także CD z jej zawartością oraz specjalny insert z podpisami zespołu!

Skład zespołu:
Marcin Powalski
Kamil Gorzeń
Bartosz Kaczmarek
Michał Kowalczyk
Kacper Kaczmarek

Tracklista:
Strona A:
1. Forest
2. 1000miless
Strona B:
3. Forest Enn Remix
4. 1000miless NuBot Remix

Płytę sfinansowali Fani z serwisu MegaTotal.pl:

mdwh
gaduła
postform
kondi14
aivefuin
soul
nesca
TrusKasia
gosieńka
oraz 143 innych fanów.